دلیار با خوانندگی دو خانم

دلیار

گروه موسیقی دلیار با خوانندگی دو خانم به روی صحنه میروند

دلیار

مشهد کنسرت:درسالهای پس از انقلاب اسلامی فعالیت در حوزه موسیقی ، شکل دیگری به خود گرفته بخصوصا برای بانوان و همواره با فراز و نشیبهایی همراه بوده است ،و بیشتر ازهمه  برای بانوانی که خواستار فعالیت جدی و حرفه ای در این حوزه بودند .خوشبختانه در سالهای اخیر به تعداد بانوان هنرمند و مستعدی که به عرصه موسیقی ورود کرده و توانستند در این حرفه خوش بدرخشند ، افزوده شده است و بانوان ایرانی به خوبی توانسته اند با تمامی محدودیت ها و پیچیدگی ها به فعالیت قانونی خودشان دراین عرصه ادامه داده وبه بهبود فضای موسیقیایی کشور کمک کنند یکی از این زنان موفق سرکار خانم ندا بهزاد است ندا بهزاد، یکی از شاخص ترین نوازندگان سازهای کوبه ای در ایران است که در هر دو ژانر موسیقی پاپ و سنتی فعالیت میکند و سرپرستی گروه موسیقی دلیار( بانوان )را هم بر عهده دارد.

دلیار

گروه موسیقی دلیار به سرپرستی ندا بهزاد و خوانندگی نازلی سلطان‎زاده و عاطفه نوروزی ۱۸ آبان در فرهنگسرای نیاوران ویژه بانوان برنامه اجرا می‌کند.نازلی سلطان‌زاده خواننده گروه دلیار درباره اجرای پیش رو گروه گفت: این سومین همکاری من با گروه دلیار به سرپرستی ندا بهزاد است. اولین اجرای من با این گروه ۲۰ آذر سال گذشته، دومین اجرا روز ۱۲ تیرماه امسال و سومین همکاری ما در فرهنگسرای نیاوران خواهد بود.

خوانند دلیار افزود:

ان کنسرت به‌صورت مشترک با دو خواننده متشکل از بنده و خانم عاطفه نوروزی روی صحنه می‌رود و به شکلی تهیه شده است که هرکدام از ما دو قطعه اجرا کرده و نفر بعدی روی سن خواهد رفت. با این تفاوت که قطعات من همگی شاد فولکلوریک بوده و قطعات خواننده دیگر پاپ است. همچنین در انتهای برنامه یک قطعه به‌صورت مشترک با صدای من و نوروزی اجرا خواهد شد.

  مراسم رونمایی آلبوم «هیچ در هیچ» اثر هوشنگ کامکار - قسمت دوم

رپرتوار اجرایی

سلطان‌زاده به رپرتوار اجرایی اشاره کرد و گفت: “باغ مولوی” (بندری)، “کابوکی” (کوردی)، “فریده” (آذری)، “آی جونم” (شیرازی) رپرتوار من در این کنسرت است و “آتش‌ترین بانو”، “سجاده” و “مجنون” رپرتوار اجرایی نوروزی هستند. ضمن آنکه قطعه “شانه” به‌صورت مشترک توسط من و خواننده دیگر به دو زبان فارسی و آذری اجرا خواهد شد.

اعضای گروه دلیار

دلیار

تنظیم قطعات کنسرت بر عهده محمد امیر ارجمند است و تهیه‌کنندگی آن را محسن اعتماد زاده بر عهده دارد. سرپرست گروه و نوازنده درامز: ندا بهزاد، گیتار باس: آرمیتا سلیمی، گیتار الکتریک: نگین پارسا، کمانچه: کیمیا نیک پور فرخ، فلوت: ماهسیما فلاحی، ویولن: آذین نصرتی،قانون: سحر میرهاشمی، پرکاشن: سمانه گلکار و پیانو: یاسمن ناصری اعضای گروه دلیار در این کنسرت هستند.

تاریخ برگذاری کنسرت دلیار

این کنسرت روز جمعه ۱۸ آبان ماه ساعت ۲۱ در فرهنگسرای نیاوران برگزار خواهد شد.

لازم به دکر است که این کنسرت فقط ویژ بانوان میباشد.

, , , , ,
نوشتهٔ پیشین
معرفی ساز” دف “
نوشتهٔ بعدی
زندگی نامه شهرام ناظری شوالیه موسیقی اصیل ایران

مطالب مرتبط

محمد اصفهانی و استاد نادر گلچین

همایون شجریان پرفروش‌ترین خواننده 94

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست