شب گذشته محسن چاوشی داغدارِ پدرش شد

محسن چاوشی

محسن چاوشی داغدارِ پدرش شد

پدر «محسن چاوشی» شب گذشته بر اثر سرطان درگذشت.

خواننده «امیر بی‌گزند» شب گذشته با انتشار تصویر پدرش در صفحات شخصی‌اش نوشت: «برای این گل قرمز نماز مرده بخوانید…» و خبر درگذشت پدرش را اعلام کرد تا فضای مجازی به یک باره تحت تاثیر این خبر قرار بگیرد و سیل پیام‌های تسلیت به سمت این خواننده سرازیر شود.

بهروز صفاریان، حسین صفا، رضا صادقی، شهاب اکبری، اهورا ایمان، احسان نی‌زن، محسن مسلمان، عادل روحنواز و… از جمله هنرمندانی بودند که خیلی زود به ابراز همدردی با محسن چاوشی پرداختند و هر کدام به عناوین مختلف از این موضوع اظهار تاسف نمودند.

درباره پدر

محسن چاوشی پیش از این در تنها اظهار نظر رسمی پس ازانتشار قطعه «ویرونه شاه مقصود» در آلبوم «امیر بی‌گزند» درباره پدرش گفته بود: «پدرم با همه شرایطی که جنگ به ما تحمیل کرده بود و واقعا شرایط بغرنج و سختی بود هیچ‌وقت نگذاشت دستمان جلوی کسی دراز شود و مردانه اوضاع خانواده را مدیریت کرد. پدرم مدتی مسئول شهرک بود.
بنیادی بود به اسم بنیاد مهاجران جنگ تحمیلی که پدر مسئول آنجا شد. پدرم آدم باسوادی بود و است. وقتی پدرم بازنشسته شد با پیکانش کار می‌کرد.
یکی از ترانه‌هایی که خوانده‌ام و حرف از یک پیکان دلتنگ می‌زند،‌‌ همان پیکانی است که پدرم با آن روزگارمان را در زمان جنگ و بعد از جنگ مدیریت می‌کرد و نان حلال به خانه می‌آورد.
از این پدر‌ها آنقدر زیاد است در دنیا که من اگر بخواهم از پدر خودم حرف بزنم شاید جزو آخرین‌های آن باشد. درباره پدر خودم و زندگی آن روز‌هایم قبلا مفصل حرف زده‌ام.
پدر من انسان شریفی بود و هست و هر طور شده نگذاشت شأن و شخصیت ما زیر سوال برود.
هر کاری از دستش برمی‌آمد انجام داد تا ما سربلند باشیم. می‌دانستم یک روز به سهم و اندازه خودم در قالب یک ترانه به او ادای دین می‌کنم. ترانه‌ای که حسین صفا به بهترین شکل ممکن آن را نوشت و نتیجه چیزی شد که شنیدید.»

تسلیت

ضمن تسلیت به محسن چاوشی و خانواده‌اش، برای آن مرحوم آرزوی  رحمت بی کران الهی را دارد. امید که روح آن مرحوم آسوده از همه رنجهای دنیا، در حریم امن الهی آرام گیرد.
  کنسرت سینا سرلک | جمعه 18 اسفند ساعت 21:00
, , , , , , , , , , ,
نوشتهٔ پیشین
اجرای مسیح و آرش بعد از ۴۰۰۰ روز انتظار
نوشتهٔ بعدی
گرامیداشت یاد خسرو شکیبایی در تالار وحدت

مطالب مرتبط

ارکستر سمفونیک تهران

خرید اینترنتی بلیت کنسرت ارکستر سمفونیک تهران (به رهبری: شهرداد روحانی)

تیتراژ سریال «پدر» با صدای «علیرضا قربانی» منتشر شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست